Kontakt

WSTĘP BEZPŁATNY!

Muzeum zaprasza:
pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego 2
68 - 200 Żary
tel. +48 68 363 83 70

NIP 928 20 777 50 

nr rachunku bankowego:
Bank PKO BP 74 1020 5460 0000 5502 0118 5149

DYREKTOR
Małgorzata Cegielska

dyrektor@muzeumzary.pl 

SEKRETARIAT 
muzeum@muzeumzary.pl 
 
KSIĘGOWOŚĆ 
Joanna Nowak - j.nowak@muzeumzary.pl 
 
PRACOWNICY MERYTORYCZNI 
Piotr Zachmyc - p.zachmyc@muzeumzary.pl 
Katarzyna Krasowska - k.krasowska@muzeumzary.pl 
Grzegorz Chmielewski - g.chmielewski@muzeumzary.pl
Anna Lenkiewicz - a.lenkiewicz@muzeumzary.pl

Wycieczki szkolne, półkolonie oraz inne grupy zorganizowane, przed wizytą w Muzeum prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia dogodnego terminu i godziny.