"Zarys historii 34. Brygady Kawalerii Pancernej (1944-2015)" - Marek Zieliński, Jan Sosnowski

Okładka książki Zarys historii 34, Brygady Kawalerii Pancernej (1944-2015)
Książki
Ks/8
30,-

Publikacja w sposób chronologiczny przedstawia dzieje 34. Brygady Kawalerii Pancernej i jest kontynuacją współczesnych dokonań żołnierzy i pracowników wojska jednej z najstarszych jednostek wojskowych w Wojsku Polskim o tradycjach bojowych. Wydanie skierowane jest do szerokiego kręgu odbiorców, którzy interesują się historią brygady i chcieliby zapoznać się z ciężką służbą żołnierza - pancerniaka.

Niniejsza książka stanowi bilans dokonań oraz przedstawia także ostatnie lata, które przyniosły znaczące zmiany i niewątpliwie otworzyły nową kartę w historii brygady. Jest to również gest podziękowania wszystkim żołnierzom oraz pracownikom wojska, którzy swoją rzetelnością oraz tytaniczną pracą przyczynili się do tego, jak obecnie jest postrzegana Brygada.

stron 262, oprawa twarda
​​​​​​​​​​​​​​Oficyna Wydawnicza DEKOGRAF Żagań 2016

Wszystkie prezentowane artykuły są dostępne w naszym sklepie stacjonarnym w godzinach otwarcia Muzeum.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

W przypadku zamówienia wysyłkowego prosimy napisać e-mail na adres muzeum@muzeumzary.pl.

W treści należy podać następujące dane: nazwę, numer ewidencyjny oraz ilość wybranego towaru, dane do wysyłki (imię i nazwisko / nazwę firmy, adres wysyłki), sposób zapłaty (przelew/ za pobraniem). Zamówienie zostanie wprowadzone do systemu a Ty otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zakupu.

​​​​​​​​​​​​​​Zapraszamy!