"Wschodnie Dolne Łużyce. Podróż rowerem przez przeszłość i teraźniejszość" - Leszek C. Belzyt, Anna Polak

okładka książki Wschodnie Dolne Łużyce. Podróż rowerem przez przeszłość i teraźniejszość
Książki
Ks/23
60,-

Przewodnik historyczno-turystyczny "Wschodnie Dolne Łużyce. Podróż rowerem przez przeszłość i teraźniejszość" powstawał długo i choć początkowo był spontaniczną inicjatywą, z czasem przybrał formę zorganizowanego przedsięwzięcia. Pierwsze wyprawy rowerowe Autorki miały cele czysto zdrowotne, ale z każdym kilometrem stawały się bardziej wciągające i można powiedzieć "wciągające". Stąd zrodził się pomysł, aby zebrane wrażenia udostępnić szerszemu gronu miłośników turystyki rowerowej, wzbogacone o kontekst historyczny.

Każda część przewodnika składa się z opisu historycznego największego przy danej trasie miasta czy miast oraz z propozycji wycieczki. Wyjątek stanowić może rozdział czwarty, ponieważ szlak wiedzie przez niewielkie wsie oraz teren leśny, dlatego też przybliżone zostały gminy, na terenie których leżą wymienione miejscowości.

stron 176, oprawa miękka
Wydawnictwo Eternum, Zielona Góra 2019

Wszystkie prezentowane artykuły są dostępne w naszym sklepie stacjonarnym w godzinach otwarcia Muzeum.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

W przypadku zamówienia wysyłkowego prosimy napisać e-mail na adres muzeum@muzeumzary.pl.

W treści należy podać następujące dane: nazwę, numer ewidencyjny oraz ilość wybranego towaru, dane do wysyłki (imię i nazwisko / nazwę firmy, adres wysyłki), sposób zapłaty (przelew/ za pobraniem). Zamówienie zostanie wprowadzone do systemu a Ty otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zakupu.

​​​​​​​​​​​​​​Zapraszamy!